Kontaktpersoner

Dyktige og hyggelige fagfolk med brei kompetanse

Kontaktpersoner:

Peder Torsvik
Daglig leder

 peder@torsvik.no
 ‭+47 92 23 40 62‬

Børge Torsvik
Saksbehandler / service og bolig

 borge@torsvik.no
 ‭+47 41 43 01 43‬

Torunn Tjong
Økonomiansvarlig

 torunn@torsvik.no
 ‭+47 93 42 54 52 ‬

Rita Backlund Vaa
Administrasjonsansvarlig

 rita@torsvik.no
 ‭+47 92 06 02 86

Bjørn Vie
Adgangskontroll, alarm og fiberanlegg

 bjorn@torsvik.no
 ‭+47 93 02 11 79

Alexander Torsvik Dale
Prosjektleder

 alexander@torsvik.no
 ‭+47 41 52 71 85

Thomas Johan Bjørkmann
Verksted/tavler

 thomas@torsvik.no
 ‭+47 41 40 11 75 ‬

Aleksander Forland
Leder prosjektavdeling

 aleksander@torsvik.no
 ‭+47 92 61 61 74 ‬